Låringsen tar ikke spesielt stor plass i sekken. Den er vanntett, men puster helt klart bedre enn om man skulle gått med tett regnbukse, i og med at den er åpen bak og i front. Dersom du ønsker full beskyttelse, er du nødt til å bruke poncho eller lang jaktanorakk som dekker rumpa.
Test av Jerven Mountain Man Lårings
Mountain Man lårings fra Jerven er som navnet tilsier, et plagg som dekker lårene. Konseptet er at de enkelt kan dras over støvler og fjellsko uten at du må ta av deg på beina for å få dem på.
Farge: Camo eller oliven
Størrelse: XS-3XL
Pris: Ca. kr. 850,-
Leverandør: Jerven www.jerven.no
Hold deg oppdatert gjennom året, og få de beste jakttipsene før sesongen starter for fullt.
*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.
Er du under 28 år?
Da får du halv pris på Fri Flyt.
Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.
Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.