Fotokonkurransen: Stem i runde fire

Nå kan du avgi din stemme i runde fire, og husk å sende inn ditt beste jaktbilde. Her kan du vinne fantastiske premier.

Sist oppdatert: 1. juli 2024 kl 14.32
Elglos
BLINKSKUDD: Ett av blinkskuddene i forrige runde av en heftig elglos. Foto: Joakim Ottosson.
Lesetid: 1 minutter

Fotokonkurransen fortsetter og nå skal folkejuryen nok en gang bestemme hvilket bilde som skal stikke av med en rundeseier. Hvem legger du din stemme på i runde fire?

Vil du også være med på moroa? Da kan du allerede nå sende inn bilder til runde fem på mailen konkurranse@jeger.no. Fristen for å delta i femte runde er 12. juli.

Slik stemmer du: Du kan avgi en stemme innen 10. juli, og det gjør du ved å skrive inn din egen mail, klikke på den du mener fortjener å vinne, før du så sender inn. Kjapt og enkelt.

JEGERs fotokonkurranse, runde 4-2024

Som alltid er det folkejuryen som avgjør hvem som blir rundevinner. 2.plass og 3.plass kåres av JEGERs fotojury, følg med på jeger.no for å få med deg siste nytt fra konkurransen, og andre spennende saker.

LOVLIG: Håndholdt termisk optikk vil fortsatt være lov om høringsutkastet til ny viltlov går gjennom. Våpenmonterte siktemidler vil derimot bli forbudt. (Arkivfoto: Egill J. Danielsen)
Les også
Publisert 1. juli 2024 kl 00.03
Sist oppdatert 1. juli 2024 kl 14.32
 

Relaterte artikler

Shigeru Kato med to jaktkompiser og en jakthund
Dramatiske bjørneangrep i Japan 

Jegeren Shigeru Kato søker kunnskap i Norge

HJELPEMIDDEL: Droner er forbudt under jakt, men bør det tillates bruk av droner til ettersøk av skadeskutt vilt? Illustrasjonsfoto: JEGER-redaksjonen
Nyttig hjelpemiddel eller et steg for langt?

Nye regler for bruk av drone ved ettersøk

Gamo Shadow IGT luftrifle
Testet: Gamo Shadow IGT

Luftrifle med det nye IGT-systemet

Pulsar Thermion 2 LRF XL60
Testet: Pulsar Thermion 2 LRF XL60

Kongen av mørkejakt

VARME: Her er det batteriene som holder deg varm, selve sokken er laget av acryl i stedet for ull, og dermed mer slitesterk.
Testet: HeatPerformance Power varmesokker

Varmesokker til jakt

 
Flere DNT-hytter stenges ned for å hjelpe villreinen.
DNT tar grep for å redde villreinen:

DNT stenger hytter for å beskytte villreinen

Morten Langstrand Bergan med en tiur
Fra egojeger til pappa på tur

Derfor tar Morten med barna på jakt

Politihuset på Grønland, Oslo
Jegeren Sair (19) mistet våpenlisensen

Slik svarer politiet på den harde kritikken

pulsar thermion 2 LRF XG60
Testet: Pulsar Thermion 2 LRF XG60

En solid oppgradering

Jakten på hvite vinger fortsetter:

– Jeg føler meg langt fra ferdig

Jeger utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Atle Rønning
Annonser: Kjetil Sagen