Norgesmesterskap i jakt for retrievere

NM i jakt for retrievere er et arrangement som går av stabelen årlig første helgen i september. Denne gangen var det Retrieverklubben avdeling Østfold som sto bak gjennomføringen.

Sist oppdatert: 5. september 2022 kl 20.00
LOKALT HÅP: Vibecke Øra med hunden Vera gjorde en fantastisk innsats og hanket inn en 3. plass i eliteklassen. (Foto: Daniel André Runå)
LOKALT HÅP: Vibecke Øra med hunden Vera gjorde en fantastisk innsats og hanket inn en 3. plass i eliteklassen. (Foto: Daniel André Runå)
Lesetid: 4 minutter

Retrievermesterskapet er ikke et nytt konsept, det har nemlig vært arrangert over 30 ganger, med første gjennomføring tilbake i 1981 - og nå var det igjen klart for en ny mesterskapshelg.

Mesterskapet blir vekselvis arrangert av ulike avdelinger av Retrieverklubben, denne gang avdeling Østfold, med Kalnes videregående skole som arena.

Allerede abonnent?  

Hold deg oppdatert gjennom året, og få de beste jakttipsene før sesongen starter for fullt.

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 9 utgaver av magasinet Jeger
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av magasinet Jeger

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Jeger utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Atle Rønning
Annonser: Kjetil Sagen